Poul Christensson & Egon Banke, motiv med personer / opstilling (2)

Varenummer: 5773904
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Poul Christensson (1909-2004) & Egon Banke (1929-1992), motiv med personer / opstilling, olie på lærred / plde, begge sign. 22x79 cm. (34x91,5 cm). 40x30 cm. (47x37 cm). Den mindste med krakeleringer. (2)

Auktionen afsluttes:  27-09-2020 14:46:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

33460 27-09-2020 14:41:11 DKK 300