Paul de Castro. Interiør fra borg

Varenummer: 5714915
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Paul de Castro (1882-1939). Interiør fra borg, olie på lærred. Sign. P. de Castro. 55 x 45 (70 x 61) cm. Fremstår med mindre afskalninger.

Auktionen afsluttes:  18-07-2020 20:35:00