Kategori  Vurdering

Poul Ekelund, Landskabsparti. cd

Varenummer: 5323244
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.500
Poul Ekelund (1920-1976). Landskabsparti. olie på lærred. sign. samt dat. P.E. 58. 35 x 32,5 cm. ( 40 x 37 cm). Fremstår med mindre afskalning i øverste højre hjørne.

Auktionen afsluttes:  10-05-2019 19:52:00