Poul Friis Nybo. Maleri

Varenummer: 3188669
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500

Poul Friis Nybo 1869-1929: Interiør med kvinde siddende ved chatol. Sign. Friis Nybo. Olie på lærred. 48 x 56 (63 x 71) cm.
Auktionen afsluttes:  08-11-2013 15:28:00