Poul Furby. Landskabsparti

Varenummer: 5538788
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Poul Furby. Landskabsparti, akryl på lærred, sign. og dat. PF 13. 50 x 50 cm (53 x 53 cm).

Auktionen afsluttes:  01-02-2020 20:11:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej