Poul Hansen. 'Kold oktober aften'

Varenummer: 6085194
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Poul Hansen, 20. årh. 'Kold oktober aften'. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden Poul Hansen 1974. 46 x 55 cm (48 x 57 cm). Obs: beskrivelsen ændret.

Auktionen afsluttes:  03-10-2021 20:28:33
Showroom:  Roskilde