Poul Hansen. Kystparti med kvinder og barn (cd)

Varenummer: 5589989
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Poul Hansen 1918-1987. Kystparti med sandklitter, to kvinder og barn gående mod stranden, olie på lærred. Sign. og dat. Poul Hansen 62. 50 x 60 (62 x 72) cm.

Auktionen afsluttes:  14-03-2020 15:39:34
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1742707 11-03-2020 19:55:24 DKK 300