Poul Jupont. En serie på syv kompositioner (cd) (7)

Varenummer: 6147922

Poul Jupont (f. 1956). En serie på syv kompositioner, mixed media på farvet papir, den ene sign. og dateret Jupont 2 thousand and six. Bladmål: 46 x 63,5 cm (68 x 85 cm).
Erhvervet af nuværende ejer hos Asbæk.

Køb nu pris
DKK 10.000