På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Poul Jupont, komposition 'Stum vrede', pastel (cd)
Vurdering:
Poul Jupont f.1956. Komposition 'Stum vrede', pastel, signeret og dateret 1989. H.49,5 x 64,5 cm (61,5 x 75,5 cm) Lidt insekter bag glas.
04-07-2023 13:08:16