Poul Pava. 'All Color Matter' (cd)

Varenummer: 6316158
Vurdering: DKK 4.000

Poul Pava (f. 1967), 'All color matter', olie på lærred, sign. Poul Pava, 120x150 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 19:57:00