Poul Pava, cd. Komposition med figurer. Olie på lærred. 120 x 150 cm

Varenummer: 6183256
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Poul Pava f. 1967. Komposition med figurer. Olie på lærred. Sign. Poul Pava 2003. 120 x 150 cm. Uindrammet.
Auktionen afsluttes:  13-11-2022 19:42:00
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej

2270478 13-11-2022 18:18:42 DKK 3000