Poul Pava. Figurkomposition (cd)

Varenummer: 6316156

Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 4.000

Poul Pava (f. 1967). Figurkomposition, olie på lærred, sign. Poul Pava, 133x134 cm. Uden ramme.

Auktionen afsluttes:  01-02-2023 20:38:00