Poul S. Nielsen. Komposition med pige, cd

Varenummer: 6328088

Næste bud: DKK 3.600
Vurdering: DKK 5.000

Poul S. Nielsen (1920-1998). Komposition med pige. Olie på lærred. Sign. PN samt dateret. 60 x 100 cm (74 x 113 cm).

DKK 3.600
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 21:06:46
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej