Stilfulde møbler

Poul S. Nielsen. Komposition med pige, cd

Varenummer: 6328088
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Poul S. Nielsen (1920-1998). Komposition med pige. Olie på lærred. Sign. PN samt dateret. 60 x 100 cm (74 x 113 cm).
Auktionen afsluttes:  11-03-2023 19:12:21
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej

1282096 11-03-2023 19:10:21 DKK 3000