Poul S. Nielsen. Landskab (cd)

Varenummer: 6369495
Vurdering: DKK 1.000

Poul S. Nielsen (1920-1998). Tidlig værk af kunstneren. Landskab. Akvarel. Sign. og dat. Poul S. Nielsen 45. 41 x 58 cm (60 x 77 cm). Fremstår gulnet og med pletter.
Auktionen afsluttes:  20-06-2050 08:44:00