Poul Steffensen, landskabsmotiv med græssende heste

Varenummer: 6184768
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.500

Poul Steffensen (1866-1923), landskabsmotiv med græssende heste, olie på lærred. Signeret 'Steffensen'. H. 75 x 65 cm (96 x 85cm).
Auktionen afsluttes:  03-04-2022 18:20:00