Varenummer: 5467422
Vurdering: DKK 1.200

Poul Steffensen (1866-1923). Motiv med heste, olie på lærred, sign. P. Steffensen. 61 x 77,5 cm (83 x 100 cm).
Auktionen afsluttes:  16-10-2019 20:15:00

1735207 12-10-2019 23:16:30 DKK 300