Preben Hornung cd. Olie på lærred, 'Stilleben'
Vurdering:
6.000
Preben Hornung 1919-1989. ' Nature Morte', æbler, olie på lærred, Sign. i monogram. 47 x 70 cm (55 x 78 cm). Fremstår med minimale afskalninger.
02-10-2020 20:14:00