Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
05-07-2018 20:00:00
Vurdering
SEK 3.000

Ragnar Kraugerud oljemålning

Varenummer: 5042762
RAGNAR KRAUGERUD (Norge, 1909-1987) Landskap med fullmåne, monogramsignerad R.K., olja på duk, 46x55 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S