Rasmus Karlin, Færge/mole motiv (cd)

Varenummer: 6227732
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 1.000

Rasmus Karlin (1911-1991), Færge/mole motiv, olie på lærred, sign. Karlin-70, 59,5x90,5 cm. (70x100 cm).
Auktionen afsluttes:  28-06-2022 15:41:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej