Rasmus X Christiansen. Udsigt over Holbæk fjord

Varenummer: 6240105
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Rasmus X Christiansen (1863-1940). Udsigt over Holbæk fjord. Olie på lærred. Sign. RxChr. 38 x 51 cm. (53 x 67 cm).
Auktionen afsluttes:  23-07-2022 19:41:00