Re:collection. Fritstående skrivebord, røget egetræ

Varenummer: 6211244

Næste bud: DKK 3.600
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Re:collection. Fritstående skrivebord af fineret røget egetræ, front med to skuffer med greb af messing, stel af sort pulverlakeret metal med sko af massivt egetræ. H. 76 cm. L. 120 cm. D. 60 cm. Fremstår med minimale brugsspor, enkelt lille finerafslag ved hjørne.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 13:05:06
Showroom:   Aarhus, DK