AFVENT Re:collection. Fritstående skrivebord, røget egetræ
Vurdering:
5.000
Re:collection. Fritstående skrivebord af fineret røget egetræ, front med to skuffer med greb af messing, stel af sort pulverlakeret metal med sko af massivt egetræ. H. 76 cm. L. 120 cm. D. 60 cm. Fremstår med minimale brugsspor, enkelt lille finerafslag ved hjørne.
11-09-2022 12:19:50