Renal Bache. Landskabsparti (cd)

Varenummer: 5653155
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Renal Bache (1926-1989). Landskabsparti, olie på plade. Sign. og dat. Ronald 88. 20 x 29 (31 x 40) cm.

Auktionen afsluttes:  03-05-2020 20:20:00

1227720 03-05-2020 16:19:00 DKK 300