Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Reolmoduler af mahogni (2) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5581401
:
5575078
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Reolmoduler af mahogni overdel med to glasdøre bag hvilke hylder, underdel med to døre bag hvilke hylder, H. 185 B. 120 D. 44 cm. 4 nøgler medfølger, brugsspor, enkelte mærker og ridser (2)
03-02-2020 20:04:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1863590
02-02-2020
01:58:27
300
Til toppen