Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Reolskab af teak, 1960'erne
:
6297909
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Reolskab af fineret teak, 1960'erne. Monteret med skydelåger og hylder. Nogle ridser og skrammer. Mål. H. 165 B. 89 D. 42 cm.
26-11-2022 08:08:22
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
87519
25-11-2022
18:15:07
350
2043774
23-11-2022
21:18:24
300
Til toppen