Reolskab af teak, 1960'erne

Varenummer: 6297909
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200

Reolskab af fineret teak, 1960'erne. Monteret med skydelåger og hylder. Nogle ridser og skrammer. Mål. H. 165 B. 89 D. 42 cm.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 08:08:22
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej

87519 25-11-2022 18:15:07 DKK 350
2043774 23-11-2022 21:18:24 DKK 300