Reolsystem, MENU, model Stick

Varenummer: 6218629
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Reolsystem, Menu, model Stick. Hvidlaseret massiv ask og pulverlakeret stål. H. 170 B. 88 D. 50 cm. Kan kombineres som man selv ønsker. Fremstår med brugsspor. En del ridser og skrammer. Vejl. nypris ca. 30.000 kr.

Auktionen afsluttes:  02-07-2022 14:03:31
Showroom:   Nivå, DK