Reolsystem, MENU, model Stick

Varenummer: 6234665

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 3.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Reolsystem, Menu, model Stick. Hvidlaseret massiv ask og pulverlakeret stål. H. 202 B. 240 D. 50 cm. Kan kombineres som man selv ønsker. Fremstår med brugsspor. En del ridser og skrammer. Vejl. nypris ca. 30.000 kr.

Auktionen afsluttes:  21-08-2022 19:51:00
Showroom:   Nivå, DK