På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
returned to seller
Vurdering:
Johan Neumann (1860-1940). Kystparti ved Kronborg med skibe på sundet og spadserende par ved strandkanten. Olie på lærred. Sign. Johan Neumann. 69 x 99 cm. (80x112). Behov for overfladerens.
21-12-2018 20:11:54