returned to seller

Varenummer: 5134813
Vurdering: DKK 2.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johan Neumann (1860-1940). Kystparti ved Kronborg med skibe på sundet og spadserende par ved strandkanten. Olie på lærred. Sign. Johan Neumann. 69 x 99 cm. (80x112). Behov for overfladerens.

Auktionen afsluttes:  21-12-2018 20:11:54
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej