På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
RETURN Paul Kastrup, cd. Vinterparti.
Vurdering:
< 1.000
Paul Kastrup (1920-1987). Vinterlandskab med huse og personer. Olie på lærred. Sign. Paul Kastrup. Mål: 50 x 70 (66 x 86 cm).
22-08-2018 20:12:00