Revox m.v. Lydanlæg

Varenummer: 5975739
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK < 1.000

Lydanlæg, heriblandt Revox spolebåndoptager samt diverse øvrig lydudstyr fra NP Elektroakustik. Monteret i reol. H. 154 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.
Proveniens: Naturhistorisk Museum, Aarhus.
Auktionen afsluttes:  27-03-2021 16:06:04