Ring af 18 kt guld

Varenummer: 6296987
Vurdering: DKK 5.000

Ring af 18 kt guld, ringstørrelse 65 / 20,5 mm, stemplet 750 samt mester, vægt 7,4 gram. Fremstår med almindelige brugsspor.
Auktionen afsluttes:  05-12-2022 18:40:01
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej