Rita Kernn-Larsen. Komposition cd

Varenummer: 5928663
Hammerslagspris: DKK 4.200
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Rita Kernn-Larsen (1904-1998). Komposition, olie på lærred, usign. 47x33,5 cm (48,5x35,5 cm). Betegnet med kunstnernavn på bagside.

Auktionen afsluttes:  16-02-2021 20:17:00
Showroom:  Herlev