Rita Kernn-Larsen. Udsigt fra kunstnerens atelier i Paris, i forgrunden kvinde. (cd)

Varenummer: 6320898

Næste bud: DKK 16.000
Vurdering: DKK 20.000

Rita Kernn-Larsen (1904-1998). Udsigt fra kunstnerens atelier i Paris, i forgrunden kvinde. Akvarel og pen på papir. Usign. Lysmål 27 x 23 cm. (40 x 35).

DKK 16.000
Auktionen afsluttes:  05-02-2023 20:05:06