Kategori  Vurdering

Roald Als. Landskab med tordenskyer (cd)

Varenummer: 5311298
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Roald Als (f. 1948). Landskab med tordenskyer. Olie på lærred. Sign. R. Als. 40,5 x 65,5 cm (48 x 72) cm.

Auktionen afsluttes:  22-04-2019 19:41:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

1081940 21-04-2019 21:27:19 DKK 300