Roald Hansen. Bondegårdsexteriør med lille pige og høns. (cd)

Varenummer: 5786705
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Roald Hansen (f. 1938). Bondegårdsexteriør. med lille pige og høns. Olie på lærred. Sign. monogram. 40 x 50 cm. (50 x 60).

Auktionen afsluttes:  30-09-2020 20:15:00