Roald Hansen født 1938 cd. Gårdexteriøre

Varenummer: 2079620
Hammerslagspris: DKK 1.550
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Roald Hansen. Gårdexteriøre med pige, der fodrer høns, olie på lærred. Sign. R.H. 50 x 60 cm.

Auktionen afsluttes:  09-12-2010 13:28:05
Showroom:  Herlev