Kategori  Vurdering

Roald Hansen. Havneparti med fiskere (cd)

Varenummer: 5374941

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Roald Hansen (f. 1938). Havneparti med fiskere, olie på lærred, sign. Roald Hansen. 61 x 70 cm (77 x 87 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  25-08-2019 20:29:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej