Robert Lepin, (1885-1967). portræt af kvinde

Varenummer: 6161885
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Robert Lepin, portræt af kvinde, (1885-1967). Olie på lærred, sign. Rob Lupin, 91x72 cm. (100x81 cm.)

Auktionen afsluttes:  19-02-2022 13:11:41
Showroom:   Odense, DK