Robert Jacobsen 1912-1993 cd

Varenummer: 2065765
Vurdering: DKK 5.000

Robert Jacobsen. Akvarel på papir. Sign. Robert Jacobsen. Lysmål: 84x59 cm.
Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00