Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Robert Jacobsen. Carborundumætsning, 44 ,5 x 58,5 cm
:
6212326
Hammerslagspris
:
3.000
Vurdering
:
Robert Jacobsen (1912-1993). Figurkomposition. Caborundum ætsning nr 36/50, Sign. Rob. Jacobsen, 44,5 x 58,5 cm, (63,5x75) UR.
Proveniens: Værket hidhører fra Robert Jacobsens private atelier/ samling.
Læs kunstnerprofil her
18-08-2022 20:18:51
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
560545
18-08-2022
19:58:46
3000
Til toppen