Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Robert Jacobsen. Gouache, 64 x 50 cm
:
6212714
Hammerslagspris
:
12.000
Vurdering
:
18.000
Robert Jacobsen (1912-1993). Komposition. Gouache mm på håndlavet papir, indrammet i passepartoute bag glas. Signeret Robert Jacobsen, 64 x 50 cm, (83x66).
Proveniens: Værket hidhører fra Robert Jacobsens private atelier/ samling.
Læs kunstnerprofil her
25-07-2022 20:26:55
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1441062
25-07-2022
20:24:55
12000
Til toppen