Robert Jacobsen. Komposition. Oliepastel.

Varenummer: 6212318
Fast pris: DKK 10.000
Vurdering: DKK 10.000

Robert Jacobsen (1912-1993). Komposition. Olie samt oliepastel på papir. Signeret Rob. Jacobsen 48 x 63 cm, (68x81). Ramme med skrammer. Proveniens: Robert Jacobsens private atelier/ samling.

Læs kunstnerprofil her
Varen afsluttes:  17-06-2023 15:37:08