Robert Jacobsen. Skulptur. 'Den gyldne rytter'. Forgyldt bronze (cd)

Varenummer: 6139859
Hammerslagspris: DKK 9.000
Vurdering: DKK 12.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Robert Jacobsen (1912-1993). Skulptur. 'Den gyldne rytter'. Figur af forgyldt bronze. Signeret og nummereret. R.J. 24/75. H. 28 cm.

Auktionen afsluttes:  17-05-2022 15:45:00
Showroom:   Kolding, DK

235750 17-05-2022 15:43:00 DKK 9000