Robert Jacobsen. Skulptur. 'Den gyldne rytter'. Forgyldt bronze (cd)

Varenummer: 6139859
Vurdering: DKK 34.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Robert Jacobsen (1912-1993). Skulptur. 'Den gyldne rytter'. Figur af forgyldt bronze. Signeret og nummereret. R.J. 24/75. H. 28 cm.

Auktionen afsluttes:  16-01-2022 10:48:04
Showroom:  Aarhus