Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Robert Storm Petersen. Maleren og hans model, scene fra et atelier
:
6320883
Hammerslagspris
:
35.000
Vurdering
:
48.000
Robert Storm Petersen (1882-1949). Maleren og hans model, scene fra et atelier. Akvarel og bly på papir. Sign. R. Storm P. Lysmål 17 x 22 cm. (33 x 37).
09-02-2023 20:36:39
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
126818
07-02-2023
11:18:54
35000
Til toppen