Robert Storm Petersen. Maleren og hans model, scene fra et atelier

Varenummer: 6320883

Næste bud: DKK 35.000
Vurdering: DKK 48.000

Robert Storm Petersen (1882-1949). Maleren og hans model, scene fra et atelier. Akvarel og bly på papir. Sign. R. Storm P. Lysmål 17 x 22 cm. (33 x 37).

DKK 35.000
Auktionen afsluttes:  29-01-2023 20:10:17