Roberto Coin. Et par moderne ørestikker af 18 kt. hvidguld. (2)

Varenummer: 6363284
Vurdering: DKK 6.400

Roberto Coin. Et par ørestikker af 18 kt. poleret hvidguld. Stemplet med italienske Hallmarks for Roberto Coin samt IL med engelske gold Hallmarks for Birmingham 2001.
Samlet vægt ca. 8,4 g. 1,51 x 1,22 cm. Lette aldersrelateret brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  20-04-2024 20:06:22