Rose Marie Olsen. Kvinde ved mur

Varenummer: 6192383
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Rose Marie Olsen. Kvinde ved mur. Olie på lærred. Sign. i monogram RM. 31x36(45 x 50)cm. Lærred fremstår med krakeleringer og sidder løst i ramme.

Auktionen afsluttes:  02-05-2022 16:51:32
Showroom:   Nivå, DK

109748 28-04-2022 10:09:39 DKK 300