Rosetring samt vedhæng af 18 kt hvidguld (2)

Varenummer: 6300322
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000

Rosetring ring af 18 kt hvidguld prydet med glassten, Ring str. 52,5 / 16,75 mm. Stemplet 750. Vedhæng af 18 kt hvidguld prydet med en indfattet diamant på 0.01 Ct. Farve: Wesselton (H) Klarhed: VS. H: 11 mm. Stemplet 18 kt. Samlet vægt 2,5 gram. Fremstår med brugsspor (2)
Auktionen afsluttes:  30-11-2022 18:10:56
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

2012840 30-11-2022 18:08:56 DKK 600