Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Rosetring samt vedhæng af 18 kt hvidguld (2)
:
6300322
Hammerslagspris
:
600
Vurdering
:
< 1.000
Rosetring ring af 18 kt hvidguld prydet med glassten, Ring str. 52,5 / 16,75 mm. Stemplet 750. Vedhæng af 18 kt hvidguld prydet med en indfattet diamant på 0.01 Ct. Farve: Wesselton (H) Klarhed: VS. H: 11 mm. Stemplet 18 kt. Samlet vægt 2,5 gram. Fremstår med brugsspor (2)
30-11-2022 18:10:56
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2012840
30-11-2022
18:08:56
600
Til toppen