Royal Copenhagen. Bordlampe nr. 24/2547, 1. sort

Varenummer: 6302407
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Royal Copenhagen. Bordlampe, krakeléglasur, dekoreret med blomster og bladværk, nr. 24/2547, 1. sort. H. 20,5 cm ekskl. montering. Brugsspor.
Auktionen afsluttes:  08-12-2022 19:48:14
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej

220244 04-12-2022 12:18:20 DKK 300