Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Et par Lounge stole, 'Hallingdal' uld (2)

Varenummer: 6314856

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Rud Thygesen & Johnny Sørensen, Et par lounge stole af formspændt bøg, betrukket med Hallingdal uld, fremstillet og stemplet hos Magnus Olesen, H. 71 cm. Sædehøjde 43 cm Fremstår med lette brugsspor (2)

Auktionen afsluttes:  07-02-2023 18:09:00
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej