Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Taburet /sidebord
:
6272816
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Taburet / sidebord af formbøjet bøgetræ, sæder med mørkeblåt linoleum. Fremstillet hos Magnus Olesen. H. 44 Ø 50 cm. Fremstår med lettere / få brugsspor.
Proveniens: Boet efter Gerda og møbelsnedker Knud Kristiansen indehaver af KK-Møbler i Vilsund samt bror til møbelarkitekt Kai Kristiansen.
24-09-2022 09:43:01
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1976552
19-09-2022
21:53:33
303863
19-09-2022
09:54:21
500
1976552
19-09-2022
21:52:59
450
303863
19-09-2022
09:54:21
400
1976552
19-09-2022
21:52:57
350
303863
19-09-2022
09:54:21
300
Til toppen