Rud Thygesen & Johnny Sørensen - udendørs møbler Dark Horse Marina (6)

Varenummer: 6226139
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6231809
Rud Thygesen & Johnny Sørensen - udendørs møbler i serien Dark Horse Marina. Seks stole med stel af galvaniseret aluminium. Sæde og ryg af ubehandlet teak. Produceret hos Botium. Fremstår med kraftige brugsspor, enkelte afslag. (6)

Proveniens: Experimentarium. Hellerup, København

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 15:08:00
Showroom:   Herlev, DK